HAKKIMIZDA

NASIL ÇALIŞIRIZ?

Çalışmaya başlamadan önce sizin bürokrasinize ait olan tüm evrakları toplarken, aynı anda reklam çalışmalarınızı, bu çalışmaların yeterliliğini ya da eksikliklerini tespit ediyoruz. Bu çalışmalar neticesinde gördüğümüz eksiklikleri gideriyor, o anda basılacak ya da asılmayacak, kullanılması zorunlu tüm evraklarınızın kalite yönetim sistemi çerçevesinde grafik tasarımını yapıyor ve bu evrakları anlaşılabilir bir arşiv sistemine tabi tutuyoruz.

Başlangıç safhamızda kurumunuza ait kurulu bir bürokrasi sistemi mevcut değilse kendi arşivimizden faydalanarak bürokrasik danışmanlık hizmeti veriyoruz. Arşiv sistemine alınan dataların, bilgilerin grafik tasarımı yapılırken aynı zamanda yaklaşık baskı miktarlarını belirleyerek yaklaşık maliyetlerini çıkarıyoruz.

REKLAM

İnisiyatif: Reklam planı yaparken önce doğru hedef kitle için analiz yapıyoruz. Sonrasında planımız doğrultusunda profesyonel görsel iletişim uzmanı ve grafik tasarım ekibimiz ile standartların üzerinde kalitemiz ile hizmet veriyoruz. Müşterinin ne yapması gerektiğini bilmediği anlarda biz varız.

Yılların verdiği tecrübenin doğru sentezlenmesiyle oluşan birikimimiz doğru lanseler ile sonuçlanıyor. Hedefimiz, sektöre uygun materyallerle donatılmış arşiv sistemimiz ve farklı ifade seçenekleri ile yaptığımız çalışma karşılığında aldığımız ücretin çok daha fazlasını müşteriye kazandırmak. Biliyoruz ki basılı reklam renklerden ve fotoğraflardan ibaret değil; ve biliyoruz ki tekrar kazanmamızın tek yolu bir önceki çalışmada kazandırabilmiş olmak...

GİZLİLİK

Birçok sektörden işletmelere hizmet vermekteyiz, Kullandığımız hertürlü grafik tasarım ve firmanıza ait özel data ve bilgileri kendi arşivimizde saklı tutmaktayız. Hakkınızda bildiklerimiz öğrendiklerimizi sadece biz biliyor ve başka kişi veya kurumlardan saklı-gizli tutma sorumluğunu taşımaktayız. Sadelik İşletmenizin veya ürün markanızın akılda kalıcı olması için vurgu Az kelime, direkt mesaj vermek için kaliteli ve sade tasarımlarla bir adım önde olmanız için çalışıyoruz..

Farklı ve Ekonomik Çözümler Her şeyi siz yapmak zorunda değilsiniz Bize yapacağınız çalışmadaki hedef kitlenizi belirtmeniz ve tanıtım konusunda bilgilendirmeni olayı çözmeye yetiyor. Bizim gibi çalışıp farklı bakışları katan çözüm ortaklarımızla sektörümüz dahilinde ki branşlarda size kolaylık ve görsellik sunuyoruz.